Колледждің бірінші курс студенттері Л. Н. Толстой атындағы КУНБ пен ОДЮБ им.Алтынсарин.

Студенттер үшін экскурсия өткізілді, оның барысында кітапхана, кітап қоры көрсететін қызметтермен, абонемент пен оқу залын пайдалану және жүріс-тұрыс ережелерімен таныстырды: қажетті кітапты қалай табуға және тапсырыс беруге, каталогты қалай пайдалануға, электрондық ресурстарға қол жеткізуге және т. б.

Кездесу соңында бірінші курс студенттерінің кітапханамен танысу студенттерді оқу процесіне бейімдеудегі маңызды кезең болып табылатынына және болашақта ақпараттық ресурстарды тиімді және дербес пайдалануға көмектесетініне, болашақ мамандардың өзін-өзі тәрбиелеуіне, өзін-өзі дамытуға және ақпараттық мәдениетін қалыптастыруға жағдай жасайтынына баса назар аударылды.

Первокурсники посетили центральную библиотеку города