20. 11. 2020 ЖМ "Колледж-ЗЕРЕК" А-41 тобында тәжірибе бойынша қорытынды конференция өтті. Конференцияға жетекшінің өндірістік қызмет бойынша орынбасары - Нургалиева у.М., тәжірибе бойынша әдіскер - Федоровская Е. А., сонымен қатар осы тәжірибеден өткен студенттер қатысты.

Конференция барысында студенттер өздерінің болашақ кәсіби қызметіне дайындығы туралы, қашықтықтан оқыту режимінде олардың жолында туындаған қиындықтар туралы айтты. Тәжірибе қорытындысы бойынша әдіскер баға берді.
Педагогикалық практика кәсіби және жалпы құзіреттіліктің дамуына ықпал етеді, сонымен қатар студенттерде болашақ мамандығы туралы жалпы түсінік қалыптастырады. Практикадан өту кезінде студенттер ұжымда жұмыс істеуге және сөйлесуге үйренеді, алдына мақсат қояды, содан кейін өз жұмысының нәтижелерін талдайды.