"ЗЕРЕК колледжі" жеке мекемесінде көптен күткен оқиға – Студенттерге арнау болды. Бұл жыл сайынғы дәстүрлі іс-шара, ол әр оқушының өміріндегі ең жарқын және ұмытылмас кезеңнің бастауы болады. Жыл сайын барлық бірінші курс студенттері оны жүрек соғуымен күтеді.

Қыркүйек, қазан айларында бірінші курс студенттері студенттік өмірдің ерекшеліктеріне үйренді.

Өйткені, Студенттерге арнау-бұл жарқын эмоциялар мен ұмытылмас әсерлерге толы бірінші курс студенттерінің өміріндегі маңызды және қызықты сәт. Бұл оқу орындарындағы ең жарқын дәстүрлердің бірі.

2021 жылдың 19 қарашасында Бірінші курс студенттері үлкен және тату отбасының толық мүшелері болды, біртұтас бөлігі болды – олар "ЗЕРЕК колледжі"жеке мекемесінің студенттері болды. Енді оларға оңай жол жоқ. Бұл жолдың күрделілігі ұжымға үйлесімді түрде қосылу, достар табу және жауапты маңызды оқуда жатыр. Бірінші курс студенттерін арнау-бұл студенттердің бірігуінің алғашқы қадамы, өйткені бұл мерекеде балалар бір-бірімен танысып қана қоймай, өз таланттарын көрсете алады.

Бұл күні студенттер, оқытушылар және қонақтар "Студенттерге арнау"мерекелік іс-шарасына қатысу үшін жиналды.

Колледж директоры Каламкас Какимбековна Кетебаева "мереке кейіпкерлеріне" жылы лебізін білдіріп, оларға қиын еңбек – оқуда табыс тіледі.

Бірақ ең қызығы ресми бөлімнен кейін басталды - "арнау"рәсімінің өзі.

Бітіруші топтардың студенттері рәсімді ерекше және есте қаларлық етіп жасай алды. Олар бұл студенттік өмірдің маңызды оқиғаларының бірі екеніне сенімді және оны дұрыс атап өту керек!

Бұл күні әрбір бірінші курс студенті өмірінің осы кезеңіндегі басты құжат – студенттік билетті алды.

Қатысушылардың күш-жігерінің арқасында іс-шара өте жақсы өтті. Өткізілген іс-шарадан студенттер мен педагогтардың алған әсерлері ең жылы және қуанышты болды. Бұл жаңа, ересек өмір үшін жақсы бастама деп айта аламыз.

Посвящение в студенты