"Дене тәрбиесі-бұл қамтамасыз ететін нәрсе денсаулық және рахат"

2021 жылдың 21 желтоқсанында "ЗЕРЕК колледжі" ЖМ оқушылары "Көңілді старт"спорттық іс-шарасына қатысты. Спорттық жарыстарға 1-2 курс білім алушылары қатысты.

Команданы өте қатал, бірақ әділ қазылар алқасы бағалады: арнайы пәндер оқытушысы Старовик Г. Е., дене шынықтыру оқытушысы Урумбаев К. Д.

Сонымен, ең қызықты және қызықты басталды – командалар жарысқа кірісті. Қатысушылар мәреге бірінші болып жету үшін бар күштерін салды. Олар өздерінің ептілігін, дәлдігін, күшін, жылдамдығын, тез тапқырлығын, бірлігі мен ұйымшылдығын көрсетті.

Қазылар алқасына бағалау өте қиын болды, жарысты қорытындылай келе, "мектепке дейінгі тәрбие және оқыту"мамандығының бірінші курс білім алушылары жеңіске жеткені белгілі болды. Команда жеміс себетімен марапатталды.