2022 жылдың 28 қазанында біздің колледж базасында Ахмет Байтұрсыновтың 150 жылдығына арналған "Білім берудегі заманауи тілдік үрдістер: тәжірибе шеберханасы" атты облыстық дөңгелек үстел өтті. Қостанай облысының 30-дан астам педагогы өз тәжірибелерімен бөлісті.

Дөңгелек үстел жұмысы барысында Тілдердің ұштасуы мәселелері, қазақстандық патриотизм мен азаматтық белсенділікті қалыптастыруда қоғамды шоғырландыру жөніндегі тілдер саласындағы тиімді және өміршең бағдарламалар қаралды, көптілді қоғам идеялары, Қазақстанда тұратын этностардың өзіндік ерекшелігін сақтау жолдары, қазақстандық патриотизм мен азаматтық белсенділікті қалыптастыруда өскелең ұрпақтың рухани-білім беру және зияткерлік-мәдени әлеуетін арттыру шаралары кеңінен насихатталды белсенділік.

Қасым-Жомарт Тоқаев әрдайым әр түрлі тілдерді білудің артықшылықтары туралы, "Ана тілі – бірліктің кепілі, басқа тілдер – гүлденген өмірдің кепілі"туралы айтады. Біздің жастар неғұрлым көп тілді меңгерсе, соғұрлым олар бәсекеге қабілетті және білікті болады".

Әріптестерімізге жемісті жұмыс үшін алғыс айтамыз, баршаңызға шығармашылық табыс тілейміз!