01.09.2022 ж. "ЗЕРЕК колледжі" жеке мекемесінің педагогтары мен білім алушыларының ұжымы Қазақстан Республикасының Президенті Қ. Ж. К. Тоқаевтың Қазақстан халқына Жолдауының тікелей эфирін тамашалады.

Мемлекет басшысы Парламенттің екі палатасының бірлескен отырысында сөз сөйледі. Президент өз үндеуінде елдің әлеуметтік-экономикалық дамуына назар аударды.
Қ-Ж. Қ. Тоқаев жаңа "әділетті Қазақстанда" бәрінің бірдей мүмкіндігі бар, ал барлық саяси реформалар "мықты президент — ықпалды парламент — есеп беретін үкімет"формуласы бойынша жүзеге асырылады деп бекітеді.

Қазақстандық экономикалық саясаттың негізгі мақсаты ретінде айтылғандардан және ұсынылғандардан Қ. Қ. Тоқаев қазақстандықтардың әл-ауқатының сапалы және инклюзивті өсуін атады.