Журналдар мен газеттер біздің заманымыздың өзекті мәселелерін қамтыды және қамтыды. Оқытушылар мен студенттер үшін колледж жыл сайын ғылыми-әдістемелік, ғылыми-педагогикалық журналдар жазады.

Қазір студенттер курстық жұмыстардың тақырыбын шешті. Курстық жұмыста жұмыс істеу кезінде тақырыпты бұзатын мүмкіндігінше көп көздерді табу ұсынылады. Оқулықтарды ғана емес, монографияларды, ғылыми мақалаларды, тіпті публицистиканы да қарастырыңыз. Соңғы көздерге назар аударыңыз. "Бастауыш білім беру" мамандығының үшінші курс студенттері үшін "педагогикалық журналдардың беттері бойынша"шолу жүргізілді.

Студенттердің назарына "Қазақстан бастауыш мектебі", "Ашық мектеп", "Білім беру", "Колледж: кәсіпқой білім беру Кәсіптік оқыту", "Қазақстан кәсіпкеріқазақстан кәсіпқойы", "Мектептегі сыныптан тыс жұмыс"журналдары ұсынылды. "Бастауыш мектептегі төңкерілген сабақ тәсілдер, ресурстар", "әдеби оқу сабақтарында бастауыш сынып оқушыларының сыни ойлауын дамыту әдістері", "цифрлық білім беру ресурстары: қазіргі сабақтың тиімді ресурстарының бірі" және т. б. тақырыптардағы Жарияланымдар қарастырылды.

Шолудың соңында студенттер журналдарды оқып, курстық жұмыстарына және мектептегі алдағы тәжірибелеріне материал тапты.