Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы ММ мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру әдістемелік кабинеті. "Зерек колледжі" ЖМ-нің атқарған жұмыстары туралы есебін "қала мектептерінің ауыл мектептеріне қамқорлығын ұйымдастыру: тиімділігі, болашағы" дөңгелек үстелінің директоры ұсынды.

23.05.2022 жылы "қала мектептерінің ауыл мектептеріне қамқорлығын ұйымдастыру: тиімділігі, болашағы" атты дөңгелек үстел өтті. ММ мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру әдістемелік кабинеті Олледжа Кетебаева Каламкас Какимбековна. Қорытындылай келе, ол бұл жұмыс өзара тиімді және қызықты болғанын айтты. Колледж педагогтары болашақ мамандарды даярлау кезінде қажетті практикалық білімнің үлкен көлемін алды.

Жұмыс бірлесіп жасалған жоспарға сәйкес жалғасатын болады.