Барша қазақстандықтар үшін Тәуелсіздіктің мәні де, маңызы да айрықша. Өйткені біз Тәуелсіздіктің арқасында тарихымызды түгендеп, тілімізді, дінімізді және ділімізді қайта оралттық.

Мемлекетіміздің ұлттық рәміздері қабылданып, ұлттық салт-дәстүрімізді жандандырдық.
Отанды сүюге, туған еліне, жеріне деген сүйіспеншілігін арттыру, әсемдікке, жауапкершілікке, елге, жерге деген патриоттық сезімдерін ояту, елінің мұрасын жалғастырушы азамат болуға тәрбиелеу мақсатында біздің колледжде салтанатты іс-шара өтті.

Бұл мерекеге студенттер мен оқытушылар қатысып, Тәуелсіздік күніне орай жыр шумақтарын арнап, ән мен биден шашу шашты. Іс-шара жақсы деңгейде өтті.
Қазақстан Республикасы осы 30 жыл ішінде көптеген жетістіктерге жетіп, өзінің мәңгі ел екенін әлемге паш етті. Тәуелсізідігіміз мәңгі болғай!н!

30 лет независимости Республики Казахстан!