22 қарашада У-22 тобы " этносаралық қатынастар. Достық үйінде өткен" әр түрлі елдердегі проблемалық мәселелерді шешу".

Конференцияда құқықтық және мәдени-тарихи аспектілерге арналған мәселелерді ашқан шақырылған спикерлер сөз сөйледі. Секциялар жұмысы барысында қазақстандық қоғамның эволюциялық дамуының негізі ретінде этносаралық келісімді насихаттауға баса назар аударылды.

Конференция салтанатты жабылумен аяқталды, онда Қостанай облысы ҚХА ғылыми-сараптамалық тобының мүшелеріне, қатысушыларға және біздің студенттерге алғыс хаттар табысталды.

Казахстан – уникальная полиэтническая, мультикультурная и многоконфессиональная лаборатория