Қатысуға студенттер мен оқытушылар шақырылады. Бір топтағы қатысушылардың ең аз саны-1 адам.

Келесі бағыттарды қамтуы мүмкін киім үлгілері қабылданады:

• "ПРЕТ-а-ПОРТЕ" — соңғы сән үрдістері бойынша орындалған, батыл көзқараспен, креативті түстік шешіммен, жаңа формалармен, ұлттық костюм элементтерін міндетті түрде қолданумен күнделікті өмірге арналған киім үлгілерінің эскиздері.
  • "Жарыққа шығу" - ерекше жағдайға арналған киім эскиздері, ұлттық костюм элементтерін міндетті түрде пайдалана отырып, сахналық костюм.
  • "ФУТУРИЗМ" -эскиздер-жаңа конструкцияларды, технологияларды іздестіру, ұлттық костюм элементтерін міндетті түрде пайдалана отырып, бірегей шешімдер.

Конкурсқа ұсынылатын нобай кез келген техникада, түсте, модель сипаттала отырып, А-3 форматында орындалуы мүмкін.

Қатысу үшін конкурсқа қатысуға өтінімді электрондық мекенжайға жіберу қажет Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған, оны қарау үшін Сізде Javascript қосылған. беру мерзімі.

Өтінім беру мерзімі-2022 жылғы 04 Сәуір, конкурстың негізгі кезеңі 18-23 сәуір аралығында өтеді. Конкурстың негізгі бөлігіне қатысу үшін бағыттардың бірінде немесе қатысушының қалауы бойынша әрқайсысында кемінде 4 нобай жіберу қажет. Жұмыстарды қарау және бағалау 25-27 сәуір аралығында жүзеге асырылады.

Байқаудың негізгі бөлімі:

- бірінші кезең барлық жіберілген эскиздерден жасалады.

- екінші кезеңде іріктелген жұмыстар колледждің әлеуметтік желілерінде және 1 қабаттың фойесінде жалпы ашық дауыс беруге қойылады.

- байқаудың финалдық бөлімінде қазылар алқасы жеңімпаздарды анықтайтын болады.

Жүлделер:

• 1 орын – ақшалай жүлде
  • 2, 3 орын – бағалы сыйлық
  • Барлық қатысушылар қатысушы СЕРТИФИКАТЫН алады.

Национальный костюм Казахстана