Талапкердің ең маңызды сұрағына жауап беру: "бюджеттік негізге түсуге мүмкіндік бар ма?"сіз AZAMAT АЖ қолдана аласыз.

Сіз колледжге түсуге өтініш берген кезде осы жүйеге тіркелдіңіз. Басты бетте бөлімге өтіңіз колледждер. Барлық колледждердің тізімінен сіз өтініш берген біреуін табыңыз. "Толығырақ" сілтемесін басыңыз. Сізге колледж туралы барлық ақпарат ашылады. Талапкерлерді қабылдау қойындысына өтіп, қабылдау кестесін нұқыңыз.

Сізге талапкерлерді қабылдау жүргізілетін барлық біліктілік ашылады. Өзіңізге қажетті біліктілікті таңдап, берілген өтініштердің алдын ала хаттамасын ашыңыз. Мұнда сіз берілген өтініштердің санын ғана емес, өтініш бергендердің барлығының бейіндік пәндер бойынша орташа балын да көресіз. Сіздің мүмкіндіктеріңізді объективті бағалау ғана қалады! Сізге Сәттілік!!!