"Рухани жаңғыру" бағдарламасын жүзеге асыру бойынша 2021-2022 жылдың І жарты жылдығының қорытындысын шығара отырып, біздің колледжіміз көздеген жоспарларды табысты жүзеге асыруға, алдарына қойылған міндеттерді шешуге ұмтылғанын атап өткен жөн.

"Рухани жаңғыру" бағдарламасы Туған жерге, оның мәдениетіне, қазақ халқының салт-дәстүрлеріне деген сүйіспеншіліктен көрінетін патриоттық бағытты айқындайды. Біздің еліміз гүлденген, бәсекеге қабілетті елге айналуы үшін біз жас ұрпақты тарихи дәстүрлерге, туған жердің мәдениетіне, рухани мәдениетке деген құрметке баулуымыз керек.

"Рухани жаңғыру" бағдарламасын жүзеге асыру аясында 215 адамды қамтитын 8 іс-шара өткізілді және іске асырылды.

1. Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған мемлекеттік тілдегі жалпықазақстандық ашық диктант.
  2. Мавзолейге саяхат. Ы.Ы. алтынсарин.
  3. Қазақстан мұражайларына виртуалды саяхат.
  4. "Miras"қоғамдық кеңесінің өкілдерімен кездесу.
  5. "Теңге-тәуелсіздіктің символы".
  6. ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған "Болашақ үшін естелік" КВН жастар ойыны.
  7. Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған салтанатты концерт.
  8. "Асық ату" ойыны.