14.02.2022 жылы "ЗЕРЕК колледжі" ЖМ "Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру"пәндік – циклдік комиссия апталығының ашылуы өтті.

Таңертең 1 курс студенті Адаева Дильназ аптаның бірінші күнін өткізу бағдарламасымен студенттер мен оқытушыларды қарсы алды. Бірінші қабатта теледидар экраны арқылы колледждің барлық студенттері мен оқытушыларына пәндік - циклдік комиссия апталығының жоспары аясында өтетін күнделікті іс-шаралар туралы айтылды. Бұл бейнеролик Facebook және Instagram парақшаларында алдын ала жарияланды, онда ПЦК аптасына арналған барлық іс-шаралар толық сипатталған.

"Жан еңбек етуге міндетті" тақырыбында әдістемелік деңгейде өзін-өзі тану сабағын берген Солтанова Виктория Константиновна "бастауыш білім берудің ағылшын тілі мұғалімі" мамандығының 1 курс студенттерімен біздің аптаның алғашқы ашушысы болды.

13.00-де, жоспарланғандай, Александра Ильинина Сусловамен әдеби кеш өтті. Александра Ильинична біздің студенттерді өз шығармашылығымен таныстырды, 1 курс студенттері ақынның шығармашылығын жоғары бағалады. Көптеген сұрақтар қойылды, оларға мұғалім және ақын әр оқушыға үлкен ынта-жігермен жауап берді деп сеніммен айтуға болады. Ол жас ұрпақты қызықтыратын өзі және отбасы туралы айтты. Әдеби кеш соңында маған "мектепке дейінгі және бастауыш білім беру" пәндік-циклдік комиссиясының төрағасы ретінде қымбатты Александра Ильиничнаға шағын сыйлық берілді.