Ақпараттық технологиялар ғасырында көптеген адамдар қажетті ақпаратты іздеу үшін Интернет желісіне жиі жүгінеді, мерзімді басылымдар сияқты дереккөздердің болуын ұмытады.

Кітапханада бар мерзімді басылымдардың шолуына "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту"мамандығының 2 курс білім алушылары шақырылды.
Шолудың мақсаты газет-журнал оқуға деген қызығушылықты қалыптастыру болды.
Студенттермен елімізде қандай басылымдар басып шығарылатыны, газет-журналдардың атаулары талқыланды. Кітапханашы мерзімді басылымдардың әртүрлілігі, жиілігі, тақырыбы туралы айтып берді. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту-мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту" журналдары сияқты жекелеген мерзімді басылымдарға қысқаша сипаттама берді. "Мектепке дейінгі білім және тәрбие", "Білім", "мұғалім плюс", "Білімді ел-білімді ел" газеттері. Студенттер осы журналдардағы қызықты айдарлар туралы білді.
Іс-шара барысында білім алушылар газет сияқты басылымның ерекшеліктері туралы ақпарат алды. Бұл өзектілік; кезеңділік; әмбебаптық — бұл тақырыптардың кең ауқымы, оқырмандарды қызықтыратын және газеттер сенімді ақпарат көзі ретінде беделге ие. Қатысушылардың назарына республикалық газеттер де, жергілікті басылымдар да ұсынылды. "Казахстанская правда", "Білімді ел-білімді ел", "мұғалім плюс", "Қостанай новости", "Қостанай таңы".

Приглашаем почитать. Обзор периодических изданий