23 желтоқсанда колледжде 1-3 курс студенттері арасында жаңа жылдық КВН өтті. Командалар алдын ала тапсырмалар алып, " Сәлеметсіз бе, колледж-Жаңа жыл!". Барлық студенттер мереке сценарийіне қатысты.

Жаңа жылдық КВН Көңілді, жанды, қызықты және, әрине, мейірімді болды. Командалар көрсеткен әзілдердің өткірлігін, қызықты көріністерді, күлкілі миниатюралар мен актерлік шеберлікті атап өткім келеді.

КВН өнерінің әртүрлі бағыттары көрермендерге ұмытылмас әсер қалдырды. Командалар тең дәрежеде болды, бірақ ойын нәтижелері бойынша "Coca-Cola"3 курс студенттерінің командасы жеңімпаз атанды. Құзыретті қазылар алқасының құрамына: Д.М. Нұрушева - Қостанай қаласының № 6 ЖББМ математика пәнінің мұғалімі, Жансауле Келесбаева - "ЗЕРЕК" колледжінің түлегі, Н.К. Нұрғалиева - арнайы пәндер оқытушысы кірді. Мен Бауэр М.Е. мен У-32 тобына жаңа жылдық мерекені дайындағаны және өткізгені үшін алғысымды білдіргім келеді.

Жаңа жылдық КВН аяқталды, ал естеліктер ұзақ уақыт сақталады.

Здравствуй, колледж-Новый год