ЗЕРЕК колледжі ЖМ-де «Біз сыбайлас жемқорлыққа қарсымыз» зияткерлік викторинасы өтті. Бүгінгі әлемде сыбайлас жемқорлыққа және онымен күреске көп көңіл бөлінеді. Ал күрес қажет екені анық. Сондықтан біздің викторинаның атауы «Біз сыбайлас жемқорлыққа қарсымыз». Викторинаның басында білім алушылар сыбайлас жемқорлықтың білім беру тарихына күрделі әлеуметтік құбылыс ретінде шағын экскурсия жасады.

Сыбайлас жемқорлық - мемлекеттік құрылымдардың экономика саласындағы қылмыстық әлем құрылымдарымен бірігуі, сондай-ақ саяси және қоғам қайраткерлерін, мемлекеттік шенеуніктерді сатушылық және параға сатып алу. Викторинаға қатысушылар сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілігін, сондай-ақ танымдық викторинаны ұйымдастырушыға алғысын және осындай конкурстарға қайтадан қатысуға ниет білдірді.