2022 жылдың ақпан айында "Қостанай дарыны" өңірлік ғылыми-практикалық орталығы жалпы білім беретін пәндер: Қазақ тілі мен әдебиеті, география, Қазақстан тарихы және ағылшын тілі бойынша облыстық қашықтық олимпиадаларын өткізді. Біздің колледж өз жүлдегерлерімен марапатталды.

Барлығы білім алушылар қатарынан: 36 адам қатысты (Қазақстан тарихы-5; география – 5; қазақ тілі мен әдебиеті-18; ағылшын тілі - 8) оның ішінде 5 жүлдегер:

– Қазақстан тарихы – 3 орын-Косолапова Софья, "Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі" мамандығының, "бастауыш білім беру мұғалімі" біліктілігінің 1 курс студенті, жетекшісі Байгенжинова Карина,"ЗЕРЕК колледжі" ЖМ тарих оқытушысы;

- Қазақ тілі мен әдебиеті-2 орын – Ержанова Дильназ және 3 орын-Фикс Карина, "Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі" мамандығының 1 курс студенттері, "бастауышта білім берудің шет тілі мұғалімі" біліктілігінің студенттері; 3 орын – Жазықпаева Амина және 3 орын Ошанина Карина,"Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту" мамандығының 1 курс студенттері, "мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымының тәрбиешісі" біліктілігі, жетекшісі – Мұхамеджанова Бадиша, қазақ тілі оқытушысы.

Сондықтан "зерек" ұстаңыз! Тек жаңа жеңістерге Алға!