Өз өлкеңізді, кішкентай Отанның танымал тұлғаларын білу әрқашан қызықты және маңызды.

"Жанға арналған өнер "осындай атаумен" Туған жер " жобасы аясында колледжде Қостанай суретшісі Георгий Михайлович Соковтың шығармашылығына арналған арт-сағат өтті ҚР Суретшілер одағының мүшесі, Халықаралық, республикалық, облыстық және қалалық көрмелердің қатысушысы Георгий Соков 1941 жылы Қостанай қаласында дүниеге келген.

Көп жылғы шығармашылық еңбегі үшін Георгий Соков Халықаралық "Әлем халықтарының өнері" қауымдастығының медалімен, Қазақстан Республикасы Мәдениет Министрлігінің "Мәдениет қайраткері"құрмет белгісімен марапатталған.

Суретшінің картиналарымен "Карнавал" триптихі, кітап суреттері, графика, адамның ішкі әлемінің байлығын бейнелейтін портреттер және "джестер ойындары"жаңа сериясы ұсынылған презентацияда танысуға болады.