Оқу жылы аяқталды, мемлекеттік емтихандарды тапсыратын кез келді. Мемлекеттік емтихан-бұл колледж білім алушылары үшін соңғы қорытынды емтихан.

Биыл ЗЕРЕК колледжінде дәстүрлі форматта өткізіледі. Қорытынды аттестация түлек өміріндегі соңғы сынақтан алыс. Оған қалай дайындалу керек?
Біріншіден, эмоционалды көңіл-күй маңызды. Психологтың кеңесіне құлақ асу керек. Екіншіден, емтиханды құрамына комиссия төрағасы және колледж оқытушылары кіретін мемлекеттік комиссия қабылдайды. Комиссия төрағалары-шақырылған әлеуметтік әріптестер.

Мемлекеттік емтиханға Дино КРУ кафедрасының аға оқытушысы Жандауова Шолпан Ерикиновна шақырылды.А. Байтұрсынова, Педагогика және психология магистрі және Бекмағамбетова Мариям Талғатқызы - "Белоснежка" б/б меңгерушісі, педагогика және психология магистрі. Әрі қарай бәрі түлектің қолында.
Барлығына қорытынды сессияда сәттілік тілеймін!

Директордың орынбасары.директорының ОІ жөніндегі Мухамеджанова Б. С.