Қазақстанда балалар жазушысы ретінде танымал М. Әлімбаевтың 100 жылдығына арналған әдеби сағатқа "Бастауыш білім беру"мамандығының білім алушылары шақырылды.

Музафар Әлімбаев балаларды қатты жақсы көрді және оларға үлкен жылулық пен внимыласпен қарады. Ол "Балдырған" балалар журналының бас редакторы болды. Кішкентай оқырмандарына өлеңдер, ертегілер жазды. Сондай-ақ, орыс тілінде М. Әлімбаевтың " не ұқсайды?"Балаларға арналған өлеңдер "сноуборд", "Ана тілі", " Қазақстан менікі!",, "Қандай сөздер бар", "сыпайылық сабағы"және т.б. іс-шара барысында" қандай сөздер бар " өлеңі айтылды. Студенттердің назарына "өлеңдердегі орыс-қазақ сөздігі"ұсынылды. Мұндай сөздік бұрын әлемдік тәжірибеде болмаған. Материал берудің қызықты, рифмалық түрі ("сабақ – дәріс, табыс – табыс","қол – қол, жол – жол").

Әдеби сағат презентация мен бейнемен сүйемелденді. Бейнероликтен қатысушылар М.Әлімбаевтың Ұлы Отан соғысына қатысқанын, ол Қазақстанның Мемлекеттік әнұранының авторларының бірі екенін, көптеген өлеңдерге музыка қойылғанын білді. "Аяжан", "Алматы кешінде", "Маралдым" және басқа да көптеген әндер халық арасында танымал болды.

Іс-шараға М.Әлімбаевтың шығармалары мен ол туралы әдебиеттер ұсынылған тақырыптық полк рәсімделді.