Тәжірибесіз теория өлді. Теориясыз тәжірибе соқыр.
(А. В. Суворов)

Тәжірибенің негізгі мақсаты-педагогикалық қызметке, кәсіби функцияларды орындауға дайындық.

Педагогикалық практика студенттерді мұғалімнің болашақ қызметіне дайындаудың маңызды кезеңі болып табылады. Практика студентке педагогтың болжамды қызмет саласындағы міндеттерімен және жұмыс мазмұнымен танысуға, теориялық және практикалық курстарды оқу кезінде алған білімдерін, дағдылары мен дағдыларын тереңдетуге және бекітуге мүмкіндік береді.

2022 жылғы 7 қарашада "бастауыш білім беру" мамандығының 2 курс, У-22 тобы, "бастауыш білім беру мұғалімі" біліктілігінің білім алушыларының педагогикалық практикасы бойынша қорытынды конференция өтті. Студенттер өздерінің әзірлемелері мен әдістемелік қоржындарын ұсынды, сондай-ақ тәжірибе туралы өз әсерлерімен бөлісті. Айта кету керек, студенттердің пікірлері бойынша осы тәжірибенің қорытындысы бойынша болашақ мұғалімдер мамандық таңдауда өздерін орнықтырды.

Тәжірибені қорғау кезінде "ЗЕРЕК" колледжінің парақшасынан Instagram-да тікелей эфир іске қосылды, осы форматтың арқасында бұл іс-шараны студенттердің ата-аналары, әлеуетті жұмыс берушілер, әлеуметтік серіктестер, сондай-ақ басқа курстар мен мамандықтардың студенттері де алды.

Теория без практики мертва