Дипломдарды тапсыру – соңғы студенттің, ал қазір-түлектің өміріндегі ең қызықты оқиғалардың бірі. Бұл көптеген жылдар бойы барлығы күтетін ең жарқын және салтанатты аккорд. Қысқа, бірақ өте мазмұнды және ұмытылмас жылдар тыныш өтті.

Кешегі студенттер пайдалы және қажетті мамандықтарды игергендерін мойындағаны өте қуанышты. Мемлекеттік қорытынды аттестаттауға байланысты толқулар, уайымдар артта қалды. Ал диплом алған күні түлектер қуанышты толқуды сезінеді. Олар колледжмен қоштасу және өмірдің жаңа кезеңіне кіру уақыты келгенін түсінеді.
29.06.2022 ж. ҚӘТУ Студенттер сарайында орта техникалық және кәсіптік білім туралы дипломдарды салтанатты түрде табыстау өтті.  130 түлек бақытты диплом иегерлері атанды.  Олардың арасында үздік диплом алғандар да болды.

Түлектерді табысты аяқтауымен Колледж құрылтайшысы, Қостанай мемлекеттік университеті ректорының кеңесшісі құттықтады. Педагогикалық бағдарламалар бойынша А. Байтұрсынов, педагогика ғылымдарының докторы, Бектұрғанова Римма Шыңғысқызы.

Колледж директоры Қаламқас Кәкімбекқызы түлектерді құттықтап, алған дипломдар оларға өздерінің кәсіби білімдері мен дағдыларын көрсете алатын лайықты жұмыс табуға көмектесетініне сенім білдірді.

Рәсімге түлектердің ата-аналары да қатысты.  Өз кезегінде олар оқытушыларға көрсеткен көмегі мен қолдауы, білімі мен тәжірибесі үшін алғыстарын білдірді. Жақсы жолда Түлек-2022!